در اینجا 3 نهال گردو پیوندی مقرون به صرفه از ایران آورده شده است


آنچه در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت معرفی نهال های گردوی پیوندی و انواع آن است. پس لطفا تا پایان این مقاله با ما باشید.

به گفته اداره تجارت صبا ، نهال گردو پیوندی؛ این یکی از محبوب ترین نهال ها در بین کسانی است که به باغبانی و کشاورزی علاقه مند هستند یا افرادی که باغ کوچکی دارند. زیرا محصول این نهال برای فروش ارزشمند و سودآور خواهد بود.

نهال گردو بخرید؛ بستر بذر و بستر پیوند معمولاً به دو دسته تقسیم می شود. هر یک از این دو دسته اعداد مختلفی دارند. آنچه نقل شده است نهال آریا در این مقاله ، مقدمه ای معرفی می شود نهال گردوی پیوندی و تعداد او خواهد بود؛ پس لطفا تا پایان این مقاله با ما باشید.

نهال گردوی پیوندی چیست:

به نهال گردو که مراحل کاشت و رشد خود را با پیوند آغاز می کند ، نهال گردو پیوندی ، میگویند. می توان گفت که این نهال گردو در قلب تغییرات ساختاری ایجاد شده است. لازم به ذکر است که نهال های گردوی پیوندی به روش های مختلفی رشد می کنند که شامل موارد زیر است:

 • لینک پچ
 • پیوند شکم
 • اتصال امگا
 • اتصال تراشه
 • پیوند اسکنه گیاهی

درخت گردو؛ این یکی از درختانی است که به دلیل داشتن گردو که برای بدن ، پوست و مو و همچنین درخت خارق العاده آن بسیار مفید است بسیار محبوب است. نهال گردو نژادهای مختلفی دارد که هنگام کاشت نهال گردو؛ بهتر است به عواملی مانند سازگاری شرایط آب و هوایی منطقه کاشت با نوع نهال ، نهال انتخاب شده سالم و بدون آفت بسیار توجه شود.

نکات مهم هنگام پیوند نهال گردو:

توجه به این نکته مهم است که هر یک از این روش ها مراحل مشخصی دارند که برای اتصال آنها باید دنبال کنید. در آغاز، نهال گردو ، را انتخاب کنید تا بتوانید متصل شوید. بنابراین برای رسیدن به این هدف ، با آن آشنا شوید انواع نهال گردو ، برای شما مهم است. پیشنهادات نهال گردو: خرید نهال گردو به اندازه دلار سودآوری دارد ، به این معنی که نهال گردو که روی شاخه های سبز دلار رشد می کند می تواند آن را برای شما پیدا کند.

همچنین برای تمایل به مشاهده مشخصات و قیمت های مختلف نهال گردو می توانید به:

https://ariyanahal.ir/ نهال گردو میخرم

وب سایت اتاق کودک آریا نهال جهت خرید می کند نهال گردونگاه کن

تفاوت نهال گردو پیوندی و بذر:

یکی از تفاوتهای اصلی این دو نهال در این مورد است نهال گردو پیوندی؛ این نتیجه تغییرات ژنتیکی است و منجر به ایجاد درختان گردو می شود نهال گردو پیوندیمیوه بیشتری داشته باشید. ولی نهال گردوممکن است محصول زیادی نداشته باشد و منجر به برداشت کمتر شود.

ارائه انواع مختلف نهال گردوی پیوندی:

سه رقمی نهال گردو چندلر، فرنور و ژنوتیپ آنها یکی از محبوب ترین نهال های گردو هستند که در زیر ارائه می دهیم و شرایط هر نهال را برای کاشت در نظر می گیریم.

نهال پیوندی گردو چندلر:

این نهال یکی از پر فروش ترین نهال های گردوی پیوندی در کلیه نهالستان ها است. حتی می توان آن را یکی از نهال های تجاری در جهان دانست. این نهال که بیشتر مناطق سردسیر را برای کاشت ترجیح می دهد ، ارتفاع ایده آل مورد نیاز برای نهال گردو در این رقم چیزی بین 800 تا 1500 متر است. قیمت نهال گردو؛ در این شکل از دسته نهال های مناسب و اقتصادی است.

نهال گردو چندلر معمولاً نسبتاً شدیداً رشد می کند و نیمه عمودی است. اگر قرار است درختی چندلر با تراکم نسبتاً زیاد بکارید ، باید آنها را به ترتیب در فاصله 5 ، 5 ، 7 متر بکارید. از ویژگی های دیگر درخت زمان ریزش برگ است.

محصول نهایی با این کیفیت نهال گردو پیوندی؛ بین 50 تا 70 کیلوگرم خواهد بود. این نهال در اصل آمریکایی بوده و در آنجا اصلاح شده است. محصول این نهال یک گردو با یک کاغذ بسته بندی بزرگ و یک مهره است. چوب نهال چندلر از چنان کیفیتی برخوردار است که پس از سالها هنوز هم می توان از چوب آن به عنوان یک درخت گردوی با کیفیت استفاده کرد. برخی از خواص گردوی چندلر که در منابع مختلف موجود است ، عبارتند از:

 1. درمان روماتیسم
 2. ویتامین E
 3. قدرت بدنی را تقویت کنید
 4. تقویت قدرت جنسی
 5. عملکرد حافظه را بهبود ببخشید
 6. و …

نهال گردو پیوندی:

نهال گردو پیوندی؛ فرنور مناسب ترین نهال برای کاشت در مناطق کوهستانی است. ریشه این نهال رشد در مناطق کوهستانی متوقف نخواهد شد. این گونه مانند انواع چندلر در برابر سرما و دیرگل شدن مقاوم است. ارتفاع مناسب برای کاشت این نهال های گردو 1500 تا 2300 متر است. به همین دلیل مناطق کوهستانی برای کاشت و رشد مناسب هستند.

ثمرات این نهال گردو پیوندی؛ 2 سال پس از کاشت شروع می شود. می توان گفت که باردهی بی نظیر آن در سن 8 سالگی اتفاق می افتد. اصالت این نهال فرانسوی است و گردوی آن سفید و معطر است. پوست نهال های گردو نیز کاغذی است.

همچنین باید بر اساس منطقه و موقعیت مکانی و آب و هوای غالب در مورد زمان مناسب برای پرورش گردو فارنور تصمیم بگیرید. تقویم میلادی معمولاً کاشت این نهال ها را از نوامبر تا اواسط آوریل یا به عبارتی از اواخر پاییز تا اواخر مارس توصیه می کند.

نهال گردو ژنوتیپ عالی نهال آریا:

یکی از سودآورترین درختان گردو ژنوتیپ است که علاوه بر ارزش اقتصادی خواص منحصر به فردی برای مغز گردو دارد. بسیاری از باغداران مناطق وسیعی از کشاورزی خود را به کاشت نهال گردو به سبک کانادایی اختصاص داده اند. لازم به ذکر است که کاشت درختان گردو مستلزم آگاهی از نکاتی است که در زیر به آنها می پردازیم.

این نهال گردو پیوندی؛ برخلاف ارقام قبلی ، این محصول بومی کشور ما ایران است. بهترین مکان برای کاشت این نهال ها مناطق گرمسیری است. اصالت این محصول متعلق به شهر آذربایجان غربی است. به خاطر داشته باشید که هوای سرد می تواند به این نهال آسیب برساند. ارتفاع مناسب برای کاشت نهال گردو از ژنوتیپ 600 تا 1000 متر است. این رقم در میان کشاورزان و باغداران به عنوان یکی از اقتصادی ترین انواع شناخته شده است.

در بسیاری از منابع معتبر مانند: مهد کودک نهال آریا، نهال طلایی و دکتر نهال گفته می شود که شاه آجیل مغز گردو نهال های ژنوتیپ است. باردهی این درخت در سال اول آغاز می شود. محصول نهال گردو به گونه ای ژنوتیپ است که 50٪ گردو آجیل را تشکیل می دهد. یعنی می توان گفت اگر وزن یک گردو حدود 10 تا 12 گرم باشد ، 7 تا 9 گرم آن مغز است.

نهال گردوی پیوندی با کیفیت را از نهال آریا بخرید:

همانطور که در بالا ذکر شد ، خرید نهال مناسب برای شرایط آب و هوایی منطقه شما بسیار مهم است. برای رسیدن به این هدف ، باید از مشاوره متخصصان واجد شرایط در این زمینه استفاده کنید.

البته ، مانند اتاق کودک است نهالستان آریا؛ برای اینکه نهال گردو بخرید؛ انتخابی که انجام می دهید نیز بسیار مهم است. کیفیت و دوام محصول ، مشاوره در مورد فروش نهال ، کاشت و برداشت ، همه خدماتی است که مهد کودک باید هنگام فروش ارائه دهد.

اتاق کودکان آریا اتاق کودکان؛ در این زمینه به اندازه کافی می داند ؛ با آنها تماس بگیرید تا بتوانید بهترین نهال گردو با توجه به شرایط منطقه خود خرید کنید و سودآور شوید. از دیگر بهترین خدمات مجموعه آریا نهال ، ارائه اطلاعات و تحویل محصول بصورت آنلاین خواهد بود. انواع نهال ها با شناسنامه و گواهی بهداشت تحت نظارت بهترین مهندسان کلینیک های جهاد کشاورزی و گیاه پزشکی به فروش می رسند. می توانید فقط با یک تماس س askال کنید قیمت نهال از جانب اتاق کودکان آریا اتاق کودکان من ابتکار عمل را می گیرم.

نتیجه گیری نهایی در مورد خرید نهال:

آنچه در اینجا با آن سر و کار داریم تعریفی از آن است نهال گردو پیوندی ؛ و تفاوت در نهال بود.

آریا نهال معتقد است: ما صاحب بهترین نهالستان در ایران هستیم ، ما جدیدترین روش های کاشت و برداشت در جهان را اختراع کرده ایم تا نهال های با کیفیت بالا را به شما ارائه دهیم. می توانید جهت دهید نهال بخرید یا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید مهد کودک نهال آریا نگاه کن

وب سایت: ariyanahal.ir

ایمیل: [email protected]

تلفن های تماس: 0914336024/09194089232 مهندس حسین زاده

آدرس: آذربایجان غربی ، میاندوآب ، خیابان ولیعصر ، نرسیده به پلیس راهنمایی و رانندگی ، روبروی مقر

در اینجا 3 نهال گردو پیوندی مقرون به صرفه از ایران آورده شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top