عکاس مستندهای محیطی را مشاهده می کند / عکس های برتینا از تاج

[ad_1]

آخرین قسمت نردبان مستندهای زیست محیطی ادوارد برتینسکی عکاس کانادایی را مرور می کند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، قسمت پنجاه و هشتم برنامه تلویزیونی «نردبان“، جمعه 4 سپتامبر از روی آنتن شبکه مستند پخش می شود.”

این قسمت از برنامه به پرونده مستند محیطی می رود و مروری بر آثار یک مستندساز مشهور در این زمینه دارد. این هفته ، نردبان آثار و تجربیات ادوارد برتینسکی ، عکاس و مستندساز مشهور کانادایی را در حضور امید بالاحتی و حامد شکیبانیا مرور می کند.

ادوارد برتینسکی او عکاس و مستندساز مشهور کانادایی است که عمده فعالیتش در زمینه کارهای محیطی است. مشهورترین آثار وی واترمارک (2013) و Anthropocene: The Age of Man (2018) هستند. در طول همه گیری کرون ، او انواع عکس ها را در قالب یک نمایشگاه عکس که در برنامه نردبان به تصویر کشیده بود ، به نمایش گذاشت.

علاوه بر این ، کارگاه تجربه این هفته به مستندهای زیست محیطی اختصاص دارد و شامل گفتگوی وزیر محیط زیست کانادا با سه فیلم ساز مستند می شود.

در قسمت ثابت نردبان ، گفتگوی افسانه سالاری و محمد حدادی روی آنتن می رود و این دو مستندساز ضمن نگاه به ویژگی های مستندهای خلاقانه به این س “ال که “آیا ویراستار کارگردان دوم است؟”

مرور Artland ، ارائه و معرفی چندین مستند در زمینه مسائل زیست محیطی و بسته خبری از دیگر قسمت های The Ladder این هفته است.

نردبان مجموعه ای از مستندهای تلویزیونی است که به دنبال توجه ویژه به مستندها و عکس ها است. این برنامه با اجرای محمد (حامد) شکیبانیا ، کارگردانی و تهیه کنندگی عسگر احمدپور و فاطمه بوربور با مقالات مختلف انجام می شود و جمعه ساعت 18 بعد از ظهر به صورت آنلاین پخش می شود.

انتهای پیام /

[ad_2]

عکاس مستندهای محیطی را مشاهده می کند / عکس های برتینا از تاج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top